Opakowania drewniane ZUPH Lutcza

Numer telefonuTel. kom. 603259082

Adres e-mailE-mail: zuph.lutcza@op.pl

O firmie

Dynamicznie rozwijająca się firma

Firma funkcjonuje na rynku od 1993 roku. Początkowo świadczyła usługi stolarskie związane z wykończeniem wnętrz oraz usługi tokarskie. Kolejne lata dynamicznego rozwoju pozwoliły jej poszerzyć ofertę o szereg produktów i usług. Dzięki inwestycji w nowoczesny park maszynowy, technologię oraz pozyskanie wykwalifikowanych pracowników staliśmy się wiodącym producentem palet, opakowań drewnianych na rynku lokalnym.

Profil działalności

Głównym profilem naszej działalności jest produkcja opakowań drewnianych, skrzyniopalet i palet do transportu lądowego, morskiego i lotniczego ze szczególną dbałością o zachowanie konstrukcji obciążeniowej. Zajmujemy się także produkcją pojemników z metalu, nadstawek do europalet, ram paletowych, podkładów, podestów, tarcicy, kantówki. Ponadto świadczymy usługi ślusarskie, tartaczne, w zakresie remontu opakowań, toczenia w drewnie, obróbki tarcicy. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z wysokogatunkowej tarcicy iglastej. Wykorzystujemy wyselekcjonowane drewno jodłowe, modrzewiowe i sosnowe. Naszymi odbiorcami są firmy z różnych branż przemysłowych oraz Klienci indywidualni. Realizujemy zarówno zamówienia jednostkowe, jak i duże zlecenia. Nasze produkty trafiają na rynek USA, Kanady oraz Unii Europejskiej. Oferujemy produkty o standardowych rozmiarach mające szerokie zastosowanie w transporcie oraz o nietypowych, zgodnych z indywidualnym projektem Klienta. Jesteśmy wpisani w krajowy rejestr firm spełniających warunki produkcji wyrobów z drewna, w aspekcie wymagań fitosanitarnych.

Wysoka jakość

Dysponowanie nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala nam na realizację skomplikowanych i precyzyjnych zamówień. Na jakość naszego działania wpływa także profesjonalne zaplecze techniczne, nowocześnie wyposażone tartaki, automatyczna suszarnia do drewna i ekologiczne kotłownie. Działania czynimy bardziej wydajnymi i efektywnymi stosując system zarządzania jakością zgodny z wymogami ISO 9001 : 2008. Dokładamy wszelkich starań, by podnieść jakość wykonywanych produktów i usług, dlatego nieustannie modernizujemy zakład do potrzeb współczesnego rynku drzewnego i odnawiamy park maszynowy.

Gwarancja zadowolenia

Zapewniamy wysoką jakość wykonania, profesjonalną obsługę, doradztwo oraz terminowość wykonania usług. Koncentrujemy się na potrzebach Klienta, naszym celem jest wykonanie prac na najwyższym poziomie przy zredukowaniu kosztów. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu jest imponująca lista zadowolonych Klientów, wśród których jest wielu znaczących producentów przemysłowych.

Powierz zlecenie profesjonalistom

Z poważaniem

Zespół stolarnia-lutcza.pl