Opakowania drewniane ZUPH Lutcza

Numer telefonuTel. kom. 603259082

Adres e-mailE-mail: zuph.lutcza@op.pl

Produkcja

Szeroki wybór opakowań drewnianych

 

 

Oferujemy szeroką gamę opakowań drewnianych wykonanych według nowoczesnych europejskich standardów, zabezpieczających ładunek na czas transportu. Produkujemy opakowania drewniane, z materiałów drewnopochodnych: sklejki, płyty pilśniowej oraz metalowe, przeznaczone do transportu lotniczego, morskiego i lądowego. Drewniane opakowania o poszyciu litym lub ażurowym charakteryzują się dużą wytrzymałością i funkcjonalnością. Oferowane przez nas opakowania o stelażu drewnianym i poszyciu ze sklejek, płyt pilśniowych są solidne, odporne na wilgoć, zarysowania i urazy mechaniczne. Ponadto nie wchodzą w reakcję z żywnością i są odporne na działanie wody, przez co szczególnie sprawdzają się w przemyśle spożywczym.

Zindywidualizowana oferta

Do produkcji opakowań wykorzystujemy tarcicę iglastą. Wykonujemy opakowania zarówno o standardowych wymiarach, jak i według specyfikacji dostarczonej przez Klienta – w dowolnym wymiarze i pojemności. Nie tylko produkujemy opakowania, ale i zapewniamy transport towaru.

Opakowania drewniane najwyższej jakości

Jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość opakowań dzięki wieloletniej obecności na rynku, doświadczeniu oraz wysokim standardzie wykonania. Posiadamy certyfikat fitosanitarny IPPC potwierdzający spełnianie warunków produkcji wyrobów z drewna w handlu międzynarodowym.

Solidne pojemniki metalowe

Oferujemy pojemniki metalowe o dużej ładowności, przeznaczone do składowania i transportu odlewów i odkuwek. Pojemniki wykonane z blachy stalowej charakteryzują się dużą wytrzymałością, nośnością oraz stabilną konstrukcją. Dostępne są w wersji malowanej, zabezpieczającej przed korozją. Oferowane przez nas pojemniki metalowe przystosowane są do transportu wózkami widłowymi oraz suwnicami. Wykonujemy pojemniki o standardowych wymiarach oraz zgodnych z życzeniem Klienta.

Szerokie zastosowanie pojemników metalowych

Wymagania w stosunku do produktów przeznaczonych do magazynowania i transportu wewnątrzzakładowego są zróżnicowane, dlatego proponujemy bogatą ofertę pojemników metalowych mogącym sprostać tym potrzebom. Dostępne w naszej ofercie pojemniki metalowe z powodzeniem stosowane są w zakładach produkcyjnych, magazynach spedycyjnych oraz transporcie wewnętrznym i zewnętrznym.

Palety dla każdej z branż

Produkujemy w szerokim asortymencie palety drewniane. Oferujemy certyfikowane europalety oraz palety przemysłowe, dedykowane firmom z branży spożywczej, budowlanej, chemicznej, farmaceutycznej, browarniczej i metalowej. Wykonujemy palety o standardowych wymiarach, jak i każdy rodzaj palety nietypowej, przeznaczonej do transportowania przedmiotów o rzadko spotykanych gabarytach i kształtach (np. plotery drukujące). Po określeniu przez Klienta specyfikacji technicznych przystępujemy do produkcji palet o niestandardowych wymiarach. Gwarantujemy krótki termin realizacji oraz profesjonalne wykonanie.

Profesjonalne wykonanie

Wyprodukowane przez nas palety będą dostosowane do specyficznych wymagań ładunku i zapewnią optymalną ochronę podczas transportu. Jesteśmy w stanie zagwarantować terminową dostawę zamówionych palet własnym transportem do zakładów produkcyjnych na terenie lokalnym. Nasze palety trafiają na rynek USA, Kanady, Unii Europejskiej. Posiadamy szerokie grono zadowolonych Klientów ceniących nas za najwyższą jakość wykonania, profesjonalną obsługę, doradztwo oraz terminowość wykonania usług.

Skrzyniopalety z najlepszych surowców

Do produkcji skrzyniopalet wykorzystujemy wysokiej jakości naturalny surowiec z polskich lasów. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań konstrukcyjnych, dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować trwałe i funkcjonalne modele skrzyń. Oferujemy skrzyniopalety drewniane o różnych typach, mające zastosowanie w takich sektorach jak: przetwórstwo owocowo-warzywne, rolnictwo, produkcja i przetwórstwo mięsne, przemysł motoryzacyjny, metalowy, tworzyw sztucznych, transport i magazynowanie w przemyśle. Wszystkie produkowane przez nas skrzyniopalety spełniają standardy fitosanitarne. Oprócz skrzyniopalet o typowych wymiarach możemy wyprodukować skrzyniopalety zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta. Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania oraz dużą wytrzymałością.

Produkcja i sprzedaż nadstawek do europalet

Wszystkie nasze wyroby, w tym nadstawki do europalet wykonujemy z drewna iglastego. W celu zapewnienia Klientom kompleksowej obsługi, prowadzimy produkcję oraz sprzedaż nadstawek paletowych. Głównym ich zastosowaniem jest zabezpieczenie ładunku znajdującego się na palecie przed jego uszkodzeniem podczas transportu. Oferowane przez nas nadstawki do europalet posłużą do magazynowania, przechowywania i transportu szerokiej gamy produktów. Znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu logistycznego, ze względu na możliwość efektownego wykorzystania powierzchni palety (ułatwiają układanie towaru na palecie).

Nadstawki do europalet zgodne z międzynarodowymi normami

Dostępne w naszej ofercie nadstawki do europalet są wytrzymałe, sprawdzają się nawet w bardzo trudnych warunkach. Produkujemy je z zachowaniem wymiarów odpowiadających najbardziej powszechnym rozmiarom europalet. Na specjalne, indywidualne zamówienia naszych Klientów produkujemy nadstawki paletowe zgodnie z ustaloną specyfikacją.

Drewniane ramy paletowe wzmocnione narożnikami metalowymi

Produkujemy zarówno palety, jak i drewniane ramy paletowe wzmocnione narożnikami metalowymi, które stanowią ich ważny element. W zestawieniu tworzą praktyczny kontener do składowania, transportu, prezentacji i sprzedaży towarów. Sprawdzają się szczególnie w przypadku produktów wielkogabarytowych i zbiorczo pakowanych w kartony. Ramy paletowe dostępne w naszej ofercie pozwalają zwiększyć powierzchnię ekspozycyjną w ramach jednego miejsca paletowego. Wykonujemy ramy paletowe o standardowych rozmiarach, jak i nietypowych, na życzenie Klienta.

Trwałe podkłady drewniane

Zajmujemy się produkcją drewnianych podkładów z wysokiej jakości drewna iglastego oraz liściastego – dąb, buk i grab. Produkujemy niezwykle trwałe podkłady pozwalające przenosić nacisk kół na warstwę podłoża, co wymaga dużej wytrzymałości na napór i szczególnej odporności na łamanie w części środkowej. Podkłady są doskonałym zabezpieczeniem przez zmianą położenia towaru podczas przewozu. Zapewniają stabilność i zapobiegają zawilgoceniu towarów. Istnieje możliwość produkcji podkładów o wymiarach niestandardowych, zgodnie z wymogami Klientów.

Oferujemy podesty przemysłowe pod maszyny

Oferujemy wyroby z drewna iglastego dla odbiorców krajowych, jak i zagranicznych. Produkujemy opakowania, pojemniki, palety, skrzyniopalety, nadstawki do europalet, ramy paletowe, podkłady, kantówki, a także podesty, charakteryzujące się najwyższą jakością. Produkujemy podesty przemysłowe pod maszyny. Dzięki szerokiemu wachlarzowi wymiarów dostosowujemy rozmiary podestów do specyficznych wymogów Klienta. Podesty wykonujemy na zlecenie według dostarczonych rysunków. Działamy rzetelnie i profesjonalnie.

Szeroki wybór tarcicy

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży iglastej tarcicy suchej i mokrej. Tarcica suszona jest w automatycznej suszarni do drewna o pojemności 20 m³. Oferowana przez nas tarcica pochodzi z własnego przetarcia na nowoczesnych trakach firmy Wood – Mizer, dlatego charakteryzuje się dużą precyzją cięcia. Do produkcji tarcicy przeznaczamy starannie wyselekcjonowane i wysokogatunkowe drewno sosnowe, jodłowe i modrzewiowe. Oferujemy tarcicę budowlaną obrzynaną ( deski, bale, listwy, łaty, krawędzie, belki), stolarską oraz konstrukcyjną budowlaną (elementy więźb dachowych, konstrukcje drewniane ścian domów, garaży, zadaszenia tarasów, altany). Oferujemy również deskę podbiciową (wykończenie dachu) i obiciową (obicie ścian, deska elewacyjna). Elementy więźby dachowej oraz deski szalunkowe mogą zostać zaimpregnowane na życzenie Klienta.

Tarcica najwyższej jakości

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanej tarcicy. Świadczymy kompleksowe usługi dla odbiorców indywidualnych, jak inbsp;dużych zleceniodawców, odbiorców krajowych, jak i zagranicznych. Oferujemy tarcicę mającą szerokie zastosowanie w przemyśle budowlanym i meblarskim. Realizujemy zamówienia o szerokiej gamie przekrojów krokwi. Zgodnie z wymaganiami Klienta podejmujemy się wykonania niestandardowych wymiarów tarcicy. Zapewniamy najwyższą jakość towaru, zgodną z międzynarodowymi normami i profesjonalną obsługę.

Kantówka budowlana o najlepszych właściwościach

Zajmujemy się produkcją wysokiej jakości kantówki budowlanej z drewna iglastego. Posiadamy własny zakład produkcyjny, gdzie selekcjonujemy odpowiednie kłody, suszymy drewno i poddajemy go odpowiedniej przeróbce. Podczas selekcji eliminujemy wszelkie wady drewna. Taki system działania pozwala nam zagwarantować wysokiej jakości produkt. Kantówka z drewna iglastego charakteryzuje się dobrymi właściwościami, jest stabilna i wytrzymała. Do produkcji kantówki wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone surowce budowlane.